Opis
Ośrodek sieci Enterprise Europe Network działający przy Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM w Poznaniu zaprasza na szkolenie dla przedstawicieli Małych i Średnich Przedsiębiorstw dotyczące rozpoczynania i rozwijania działalności za granicą.
Tytuł: Jak rozpocząć i rozwinąć sprzedaż międzynarodową – pierwsze kroki w biznesie
Numer: 2/16
Stan: Przekroczono datę zamknięcia rezerwacji.
Początek: czwartek, lutego 25, 2016 o godzinie 09:30AM
Koniec: czwartek, lutego 25, 2016 o godzinie 15:00PM
Data zamknięcia rezerwacji: wtorek, lutego 23, 2016 o godzinie 15:00PM
Lokalizacja: Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, adres: ul. Rubież 46, budynek H (Zespół Inkubatorów Wysokich Technologii), parter, sala: 154
Liczba dostępnych miejsc: 9
Pliki:
25.02_Sprzedaz_miedzynarodowa_agenda.pdf

Jak rozpocząć i rozwinąć sprzedaż międzynarodową – pierwsze kroki w biznesie

Szkolenie dla przedstawicieli Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Cel szkolenia:

Wiele przedsiębiorstw kurczowo trzyma się rynku krajowego, przez co nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału. W wielu przypadkach nie ma jednak żadnej przesłanki ku temu, by rezygnować z działalności na rynkach zagranicznych, gdyż doświadczenia ostatnich lat mówią, że przedsiębiorcy nie powinni lekceważyć żadnego rynku, który mógłby przyczynić się do odniesienia przez nich potencjalnych korzyści. Zdobywanie nowych rynków poszerza zdolności dostrzegania potrzeb klientów. Ma to dodatni wpływ na rozwój i jakość oferowanych produktów.

Wychodząc z działalnością poza granice swojego kraju przedsiębiorstwo wzbogaca się także o nowe, jakże cenne doświadczenia, poszerza swoje kontakty handlowe oraz dywersyfikuje ryzyko.

Eksport nie jest „przywilejem” zarezerwowanym tylko dla największych. W dobie globalizacji to właśnie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa coraz częściej uczestniczą w międzynarodowym obrocie.


Szkolenie "Jak rozpocząć i rozwinąć sprzedaż międzynarodową – pierwsze kroki w biznesie" - jest współfinansowane ze środków Enterprise Europe Network: http://een.ec.europa.eu/.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Przewidywana liczba uczestników - 50. W szkoleniu może uczestniczyć do dwóch osób z firmy. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników i właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 23 luty 2016 r. on-line. W celu rejestracji prosimy o wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego, a następnie o kliknięcie przycisku "zarezerwuj".

Osoby do kontaktu:

Anna Klimaszewska: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 61 827 97 70

Agata Wylegała: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 61 827 97 71


Klauzula dotycząca danych osobowych: Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z wyrażeniem zgody przez uczestnika na przetwarzanie przez fundację pod firmą Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z siedzibą w Poznaniu (zwana dalej Fundacja UAM), zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, z późn. zm.), danych osobowych uczestnika zawartych w niniejszym formularzu. Oświadczam, że pouczono mnie o dobrowolności podania przeze mnie danych osobowych, a także o prawie dostępu do treści moich danych i poprawiania ich, jak również o prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.